Face rollery a Guashy

Pravé kameny mají vliv nejen na naše tělo, díky mechanické masáži jako takové, ale i na energetické a duchovní zdraví, kdy jejich prostřednictvím provokujeme organismus k vlastní léčebné aktivitě.

Podle tradiční čínské medicíny se na těle nachází body, propojující celý orgánový systém těla, tudíž masáž guashou nebo facerollerem je prospěšná pro ozdravovací proces celého organismu.

Kameny značky BELOVED jsou dováženy ve spolupráci s organizací sdružující fair-trade malé rodinné doly po celé Africe. Následně je ručně brousí. Každý kus je proto originál - barevně, tvarově i energeticky. 

Holistická pomůcka vycházející z TČM k masáži těla i obličeje. Vytvořte si vlastní rituál krásy pomocí luxusní destičky na masáž obličeje Guasha.

Guasha je jedinečná, účinky obličejové masáže se dostavují téměř okamžitě - pleť je bezprostředně po jejím provedení vypnutá a svěží, otoky kolem očí a na tvářích mizí. Z dlouhodobého hlediska přispívají masáže guashou k celkovému omlazení, k odstranění otoků a redukci tuku například pod bradou či na tvářích.


GUASHA KÁMEN - CO DOKÁŽE?

  • rozproudí krevní oběh a stagnující krev (věděli jste, že máme mnohém hustší krev než naši prarodiče?)
  • rozproudí lymfu - na rozdíl od krve, kterou pumpuje srdce, lymfa nemá žádný motor. Sebepomoc je tedy v tomto případě velmi důležitá
  • zvyšuje mikrocirkulaci až o 400%
  • nažene kyslík do tkání a kde je kyslík, tam je život
  • zbaví svaly myalgií (bolesti svalů) - zvlášť příjemné na ramenou, v oblasti čelisti a obočí
  • obnovuje kontury obličeje - velká část lidi má otok kolem kontur obličeje a myslí si, že je to tuk. Ve skutečnosti je to stagnující míza a ucpané lymfatické uzliny, jejichž velký počet se nachází na krku a podél čelisti.
  • zbavuje obličej jemných vrásek, rozzáří obličej

Gua Sha malá - růženín, bílý jadeit, zelený jadeit, achát, křišťál - 400 Kč


Face roller se používá k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům a sérům pronikat hlouběji do pleti. Díky masáži jednoduše zažehlí všechny látky víc do hloubky pleti a díky tomu mají krémy a séra lepší účinky.
(Věděli jste, že až 25% krémů otřeme do polštářů nebo oschnou aniž by se vstřebaly do pleti? Představte si 25% z každého balení milovaného krému, které jen tak vyhodíte)

Používání je velmi jednoduché a nedá se na něm vlastně nic moc pokazit. Jen je potřeba používat vždy čistý váleček na vyčištěnou pleť. Díky tomu do pórů nepronikne make-up a špína. Váleček očistěte jednou za čas alkoholem (jen kámen, nikdy ne kov!) a pravidelně ho omyjte mýdlovou vodou a otřete do sucha. 
Kov na rolleru je směs zinku a chirurgické oceli.

Pravidelným používáním dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek a kruhů pod očima. Používejte společně s olejem, sérem nebo maskou pro lepší vstřebatelnost produktů do pokožky a jejich lepší účinností.

Válečkem přejíždíme vždy nejméně třikrát na stejném místě a postupně promasírujeme celý obličej. Obecně je lepší provádět pohyby jedním směrem a to ze středu obličeje směrem ven a dolů ke klíční kosti. V oblasti klíční kosti se nachází velké množství lymfatických uzlin, kam chceme odvést přebytečnou vodu. Větším válečkem masírujeme na větších plochách, jako jsou tváře a čelo. Menším válečkem v okolí očí nosu a pusy. Je jenom na vás, kterou variantu používání si vyberete. Buď studenou masáž (použijte face roller rovnou nebo ho dejte na chvíli do mrazáku) vyčištěné pleti pro rozzáření nebo teplé (dejte ho na chvíli pod horkou vodu) zapracovávání krémů do pleti, pro hloubkovou péči a relaxaci.

Face Roller - růženín, křišťál, ametyst, bílý jadeit, zelený jadeit, červený jaspis- 600 Kč BELOVED vytvořili první multifunkční guashu pro celou řadu zkrášlovacích a ozdravovacích procedur v koordinaci s TČM terapeutem.

Díky ergonomickému tvaru a velikosti ji můžete použít na obličej, tělo i vlasovou část hlavy (pro podporu růstu vlasů, relaxaci nebo při migréně). Metoda je účinky srovnatelná s akupresurou.

Masáž těla:
Tělovou masáž můžete provádět přes oblečení nebo přímo na kůži. Při masáži na kůži vždy použijte masážní olej nebo krém. Strana s malými vlnkami (hřebínek) slouží jako vynikající anticelulitidní masáž. Větší vlnky uvolní napětí v ramenou a pomohou s otoky lýtek.

Masáž obličeje:
Na obličej naneste dostatečné množství oleje. Strana se třemi vlnkami zapadá do tvaru obličeje - přiložte guashu k nosu a provádějte jemné tahy až k uším. Užší strana s jednou prohlubní slouží k masáži kontur obličeje a obočí.

Masáž hlavy:
Část s malými vlnkami (hřebínek) můžete použít na masáž hlavy. Tato masáž stimuluje krevní tok do vlasových folikulů. Nejlepší je masáž provádět s mokrou hlavou, při použití masky nebo oleje. 

Gua Sha velká - růženín, bílý jadeit, zelený jadeit - 600 Kč


RŮŽENÍN - kámen lásky a sebelásky. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce se pod jeho dotekem zacelí a probudí laskavost. K sobě i bližním.

BÍLÝ JADEIT - přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.

ZELENÝ JADEIT - je kamenem zdraví. Vyrovnává vychýlené vibrace vnitřních orgánů, léčí. Díky tomu je nejčastěji používaným kamenem v TČM. Pomůže při bolestech hlavy, svalů, jakékoli nemoci. Obecně ozdravující kámen.

KŘIŠŤÁL - není potřeba představovat. Je to univerzální léčivý krystal. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

AMETYST - je jeden z nejvíce spirituálních kamenů vůbec. Říká se mu kámen čarodějnic. Pomáhá při onemocněních duše i těla, při problémech s pletí, pro vystresovanou pleť, namáhanou pleť a pleť, která je často vystavována modrému světlu. 

ČERVENÝ JASPIS - podporuje krevní oběh a stavbu krve. Očišťuje organismus od jedovatých látek v oběhovém systému. Pozvedává krásu a půvab.

ACHÁT - pomáhá očistit lymfatický systém, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě.  

Chyby v textu vyhrazeny. Ceny jsou určovány dle distributora.