Kosmetická ošetření a rituály Inlight

Procedury je možné kombinovat a vytvořit si 2 - 3 hodinové hýčkání.

V případě akné na zádech či dekoltu lze upravit PURITY pro tyto partie.

Ráda pomohu sestavit Rituál přímo pro vás.

INLIGHT PURITY

Detoxikace, čištění a obnova.

Hloubkové čistící ošetření pro obličej a krk, které je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií a typů pleti. 

Cílem ošetření je krásná, čistá a projasněná pleť, která je zbavená toxinů, lépe se regeneruje a je připravena přijímat veškeré benefity domácí péče. 

~ 60 min.          1 250,-

INLIGHT PRETTY

Luxusní kosmetické ošetření pro obličej, krk, dekolt a ruce. 

Relaxační a hladivé ošetření, plné vůní a masážních technik, které zanechávají pleť hydratovanou, vypnutou a rozjasněnou a navíc dodají vnitřní pocit klidu a pohody. Při ošetření dochází i k obnově a regeneraci buněk a odvodu toxinů. Je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií a typů pleti. 

~ 90 min.          1 850,-

INLIGHT VITALITY

Jedinečný holistický rituál péče o pleť, který hýčká a rozmazluje nejen pokožku, ale všechny smysly.

Obnovuje, hluboce regeneruje, vyživuje a probouzí v pokožce zářivou esenci života. Ametystová guasha rozproudí tok energie v tkáních a křišťálové face rollery zapracují luxusní pleťové sérum do hlubších vrstev pokožky. Podporují cirkulaci krve a lymfy. Pleť rozjasní a zmírní otoky. Léčivá síla krystalů přinese klid a harmonii.

~ 150 min.          3 650,-

ANTI-AGE

Omlazení a vyživení pleti, vyhlazení vrásek.

Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete :) Důvodem jsou okamžitě viditelné účinky - dokáže omladit pleť a rozjasnit obličej. Speciální kombinovaná technika guasha a ruční masáže uvolňuje obličejové svalstvo, prokrvuje kůži a napomáhá tím k obnovení vazivových a elastických struktur. Otoky kolem očí a na tvářích mizí,  včetně jemných vrásek Na závěr se můžete těšit na luxusní pleťové sérum, které je to pleti zapracováno pomocí křišťálových face rollerů. Masáž navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody bez napětí. Tím dochází také k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti. 

Účinek procedury je trvalý, pakliže se provádí pravidelně. Pro dlouhodobý účinek se doporučuje 5 - 10 ošetření 1x týdně. Následně stačí udržovací masáž alespoň 1x měsíčně.

~ 60 min.          1 250,-


DOPORUČUJI:

 • během dne pijte hodně vody, nejlépe teplou vodu s několika kapkami citronu - pomůže detoxikaci, podpoří trávení a metabolismus,
 • dopřejte si lehká jídla, především s jemně vařenou zeleninou,
 • snižte nebo se v ideálním případě zcela vyhněte živočišným bílkovinám a mléčným výrobkům,
 • po ošetření už neplánujte sportovní ani sociální aktivity (nechcete přece potřebné doplněné látky do pokožky hned vypotit případně vyčištěné póry zanést běžnou konvenční kosmetikou),
 • dopřejte si raději kvalitní odpočinek a relaxaci třeba u knihy a dobrého čaje :)

KDY OŠETŘENÍ NEDOPORUČUJI (KONTRAINDIKACE):

 • akutní onemocnění,
 • kožní onemocnění,
 • záněty,
 • pooperační stavy,
 • otevřené rány,
 • popáleniny (i od slunce).