BEAUTY DAYS

♥ AKCE JE VYPRODANÁ - DĚKUJI 

Po úspěšném květnovém Beauty Day akci opakujeme a to rovnou na dva dny!

Pojďte si s námi užít pohodový den... nechejte o sebe pečovat a hýčkat se 100% bio kosmetikou Inlight a speciální Anti-age masáží. Po relaxu na lehátku následuje čas s vizážistkou, která vám doporučí vhodnou dekorativní kosmetiku přímo pro vás i s tipy na rychlé denní líčení a nalíčí vás tak, aby jste vypadaly skvěle na lifestyle focení s profi fotografkou. Příjemnou atmosféru doplní vynikající občerstvení, dezerty, káva, alko či nealko prosecco a můžete se těšit i na bio dárečky.

SOBOTA 14.10.2023

VSTUPENKY NA ČASY: 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

NEDĚLE 15.10.2023

VSTUPENKY NA ČASY: 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

PRO REZERVACI TERMÍNU MĚ KONTAKTUJTE NA TEL. 603 766 791

Po domluvě termínu Vám zašlu QR kód/platební údaje. Rezervace je platná až po připsání platby na účet. 

Červeně označené termíny jsou již rezervovány.

Úžasný dárek pro partnerku, maminku, dceru, babičku,
kamarádku nebo jen tak pro sebe...♥

ANTI-AGE PÉČE A RELAX

Hluboce relaxační ošetření obličeje a krku, které vám rozproudí lymfu, obnoví kontury obličeje a zbaví otoků. Znáte Gua Shu a Face Roller? Tak právě tyto holistické pomůcky z křišťálu a ametystu budu při ošetření používat a výsledek Vás rozhodně potěší - rozjasněná a vypnutá pleť bez drobných vrásek. Anti-age relax oceníte v každém věku ♥ Péče je prováděna 100% bio kosmetikou z Velké Británie, kterou si určitě zamilujete nejen pro její bylinkovou vůni. Inlight je širokospektrální, výživná a blahodárná přírodní kosmetika, která pečuje o celé naše tělo, mysl i ducha. 


LÍČENÍ VIZÁŽISTKOU

Líčení přírodní kosmetikou tak, aby to sedlo k Vám, Vašemu outfitu na focení a vypadala jste přirozeně. Protože krása je přirozená. A také rady a tipy právě pro Vás  - nevíte si rady se správným odstínem make-upu nebo pudru, který je ten nejlepší? Nejste si jistá, zda se líčení hodí k vašemu věku nebo typu osobnosti? Jak vypadat přirozeně a nestrávit líčením spousty času Vám ráda ukážu.

Prvními dvěma bloky Vás provedu já, Helena Novotná, majitelka salonu ♥

PROFI FOCENÍ

Užívejte si focení, nechte se opečovávat, nestarejte se o nic a věnujte svůj čas konečně jen sama sobě. Objevte sama sebe a své vlastní já na úchvatných portrétních fotografiích. Je úžasné objevit svou vlastní krásu. Zapomeňte na všechny předsudky, obavy i pochyby, nesnažte se být někým jiným, buďte hrdá na to, jak jste ve skutečnosti krásná a milujte sama sebe, taková jaká jste.

Focení bude probíhat venku, v případě nepříznivého počasí v interiéru s plátnem. Ve vstupence je 5 retušovaných fotografií.

Focením vás provede Kateřina Havránková, rodinná a portrétní fotografka ♥


Mrkněte na videjka z květnového Beauty Day níže ♥

Proběhlé akce

Beauty Day 20. 5. 2023