HELENA NOVOTNÁ

Patřím mezi milovníky času pro sebe. Odjakživa jsem si užívala, když mě někdo opečovával, ať už formou masáží, kosmetických ošetření nebo péče u kadeřnice. Dnešní doba generuje spoustu stresu, který nás odpoutává od prožívání života. A proto jsem hledala a studovala postupy (a stále je co se učit), jak žít naplno, užívat si svůj život a najít cestu k sobě.

Během několikaleté práce v korporátu jsem absolvovala diagnostiku tradiční čínské medicíny, fytoterapii nejčastěji užívaných čínských bylin, kurzy Qigongu, Taiji, jógy, meditační techniky v ašrámu, různé seberozvojové kurzy a také přírodní léčení Reiki. Rozhodla jsem udělat zásadní životní změny a postupně jsem došla i k rekvalifikační zkoušce na masáže. Kosmetický kurz se mi poskládal do mého záměru na relaxační salon a doplnění komplexních služeb v péči o tělo. Kosmetika Inlight byla jasnou volbou, protože ji používám přes 9 let a je to moje srdcovka. A třešničkami na dortu byly kurzy celotělové lymfatické masáže, baňkování, Dornovy metody Plus, Spirální stabilizace, tejpování, pánevního dna... Všechno do sebe zapadlo. A nyní mohu předávat dál, vše co mě baví a co si užívám... a také poskytnout komplexní péči, jak z venku, tak i zevnitř.

To, čím se živím, je i mou cestou k vnitřnímu naplnění a pomoci lidem. Ať už formou úlevy od bolesti svalů a kloubů, dosažení uvolnění a relaxace, péče o pleť i tělo, popovídání si s klientem o tom, co jej v životě trápí nebo několika radami "jak se během chvilky udělat hezčí".

U mě nenajdete běžná kosmetická ošetření a masáže... s INLIGHT je to prostě zážitek... :)

Pečujte o sebe a mějte se rádi... a když nevíte jak, ráda vám ukážu cestu ♥

Helča