RELAX

zážitková kosmetika & masáže

Relaxy je možné kombinovat a vytvořit si 2 - 3 hodinové hýčkaní formou kosmetického ošetření a masáží.

Ráda pomohu sestavit tu pravou péči přímo pro vás.

Relax zaměřený na obličej

EFFECTIVE ANTI-AGE

Buďte stále mladá! 

Omlazuje a vyživuje pleť, vyhlazuje vrásky. 

RELAX obličeje, krku a dekoltu. Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete :) Dokáže okamžitě a viditelně omladit pleť a rozjasnit obličej. Kombinovaná technika guasha a speciálních ručních masáží uvolňují obličejové svalstvo, prokrvují kůži, a tím napomáhají k obnovení vazivových a elastických struktur. Otoky kolem očí a na tvářích mizí, stejně jako jemné vrásky. Vrchol procedury tvoří luxusní pleťové sérum Bio elixír mládí, který se "zažehluje" do pleti pomocí křišťálových face rollerů. Tato speciální masáž navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Zbaví vás napětí. Prostě odbouráme stres a obnovíme vaši duševní harmonii, spokojenost a psychickou svěžest. 

Při pravidelném užívání procedury je vliv trvalý. Pro dlouhodobý účinek se doporučuje 5 - 10 ošetření 1x týdně. Pak již stačí udržovací masáž alespoň 1x měsíčně.

~ 60 min.   1 250,-


GENTLE PURITY

Probuďte svoji pleť!

Detoxikace, čištění a obnova pleti.

RELAX obličeje a krku. Cílem ošetření je krásná, čistá a projasněná pleť, zbavená toxinů. Ta pak lépe regeneruje a je připravena přijímat veškeré benefity domácí péče. Peeling Super-Food maskou odstraní odumřelé buňky, prokrví pokožku a nastartuje obnovu pleti. Hloubkové čistící ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií a typů pleti. 

~ 60 min.          1 250,-


PERFECTLY PRETTY 

Nebojte se být krásná! 

Rozjasňuje a vyhlazuje pleť a působí relaxačně. 

RELAX obličeje, krku, dekoltu a rukou. Luxusní kosmetické ošetření pro obličej, krk, dekolt a ruce. Při ošetření dochází k obnově a regeneraci buněk a odvodu nežádoucích toxinů pomocí lymfatické masáže obličeje i dekoltu. Je to relaxační a hladivé ošetření, plné vůní a masážních technik, které zanechávají pleť hydratovanou, vypnutou a rozjasněnou. Můžete se těšit na super-food nebo čokoládovou masku a guasha masáž. Dodá vám vnitřní pocit klidu, uvolnění a životní pohody. Je vhodné pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti. 

~ 90 min.          1 850,-


Relax zaměřený na obličej a celé tělo

LYMFA & BEAUTY 

Krása, detox a formování postavy!

Odstraňuje celulitidu či otoky, vypíná a omlazuje pleť. 

Kosmetický RELAX obličeje, krku a dekoltu v kombinaci s manuální lymfatickou masáží hlavy, rukou, hrudníku, bříška a nohou. Při lymfatické masáži dochází ke zlepšení vzhledu pokožky, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a bříška. Příjemná hladivá masáž odvádí toxiny z těla, regeneruje organismus a celkově zvyšuje imunitu. Lymfatická masáž obličeje společně s hloubkovým čištěním, super-food peelingem a intenzivní čokoládovou maskou nebo guasha masáží zanechávají pleť omlazenou, prokrvenou a vyživenou. Ošetření zpomaluje proces stárnutí pleti a je  vhodné pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti. 

                 ~ 120 min.         2 500,-


SENSUAL VITALITY 

Probuďte v sobě novou energii! 

Restartuje organismus a hluboce regeneruje. 

RELAX hlavy, krku, dekoltu, šíje, rukou, břicha a nohou. Jedinečný holistický rituál péče o pleť a tělo, který hýčká a rozmazluje nejen pokožku, ale všechny smysly. Regeneruje pleť, vyživuje a probouzí v pokožce zářivou esenci života. Ametystová guasha rozproudí tok energie v tkáních a křišťálové face rollery zapracují luxusní pleťové sérum Bio elixír mládí do hlubších vrstev pokožky. A tím jedinečně podporují cirkulaci krve a lymfy. Vaše pleť se rozjasní, zmírní se otoky a dostaví se příjemný pocit revitalizace. Léčivá síla krystalů pak přinese očekávaný klid a vnitřní harmonii. Stimulace akupresurních a reflexních bodů spololečně s uvolňujícími masážemi harmonizují tělo, mysl i duši.

~ 150 min.          3 300,-


Relax zaměřený na tělo

RELAXED BELLY 

Vnímejte pozitivně svůj vnitřní svět! 

Podporuje vnímání sebe sama, sílu okamžiku a pomáhá relaxovat. 

RELAX břicha, obličeje, dekoltu, šíje a ramen, na závěr relaxace s tibetskou mísou. Masáž podporující vitalitu orgánů a uvolnění fyzických i emočních blokád. Jedná se o relaxační a regenerační ošetření břicha - našeho "druhého mozku". Břišní krajina je zodpovědná za naši výživu, trávení, rozmnožování, vylučování, velkou měrou se spolupodílí na dechovém vzorci a našem držení těla. Cílem je posílit vitalitu vnitřních orgánů, uvolnit blokády na fyzické i emoční úrovni a podpořit dech. Prostřednictvím "vědomého doteku" dochází k celkovému uvolnění a pročištění energetických proudů pěti hlavních systému těla: cévní, lymfatický, nervový, šlacho-svalový a meridiánový. Stimulace břicha posiluje vaši esenci života, zklidňuje mysl, podporuje dech a v neposlední řadě obrací pozornost dovnitř nás, k našemu vnitřnímu světu.

~ 60 min.     1 250,-


HEALTHY FOOT 

Nezapomínejte na ošetření chodidel! 

Uvolňuje chodidla a napomáhá celkové relaxaci. 

RELAX nohou od kolenou dolů, růženínová lázeň, peeling himalájskou solí a masáž. Při ošetření prostřednictvím "vědomého dotyku" dochází k celkovému uvolnění a pročištění energetických drah, a to nejen na nohou. Cílem ošetření je zbavení se pocitu těžkých a studených nohou, zmírnění otoků a celkovému zvláčnění namáhané pokožky nohou. Chodidla jsou však také branou k harmonizaci celého organismu. Tělo se po masáži dostane do stavu uvolnění a odpočinku, což umožňuje lépe usnout a vychutnat si hluboký, léčivý spánek. Navíc vám toto ošetření rozproudí krev, k buňkám se dostane více kyslíku a rychleji se tak zbaví zplodin metabolismu.

~ 60 min.     1 250,-


FREE HAND

Dejte svým rukám lehkost!

Omlazení, uvolnění, zlepšení cirkulace.

RELAX pro ruce. Peeling bio kokosem nebo čokoládová maska, zažijete masáž akupresurním prstenem a uvolňující masáž od ramen po konečky prstů. Ošetření zklidňuje mysl prostřednictvím vřelého, láskyplného a "vědomého" doteku na vašich rukách. Uvolňuje z nich napětí, stres a přispívá k harmonické činnosti těla. Zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, a tím i funkci jednotlivých orgánů. Čím lépe v těle cirkuluje krev, tím snáze se nám žije. Je ideální na revitalizaci přetížených šlach po fyzicky náročné nebo stereotypní práci.  

~ 60 min.    1 250,-


MASÁŽ ZAD NEBO NOHOU BAŇKAMI

Shoďte ze sebe stres!

Odstranění únavy, stresu a bolesti.

Baňkováním rozumíme přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, který způsobí jejich přisátí. Tato metoda je velmi stará a používaná k potlačování bolestí pohybového aparátu a léčení vnitřních potíží. Podle čínské medicíny reguluje baňkování tok životní energie čchi a napomáhá vytažení škodlivin z krevního oběhu a jejich odstranění z těla. Pozitivní účinky - pročištění krve, zlepšení krevního nebo lymfatického oběhu, regulace a zlepšení funkce nervového systému a především poměrně rychlé odstranění bolestí po uvolnění zatuhlých svalů.

                 ~ 60-90  min.   1 250,-


Relax pro muže zaměřený na obličej

AUTHENTIC GENTLEMAN 

I mužské tělo má být v harmonii! 

Masáž posilující organismus a zbavující jej stresu. 

RELAX obličeje, krku, hrudníku a rukou. Celkovou regeneraci posiluje masáž ramen a klíčních kostí. Po těchto svalech a úponech se přenáší na tělo celková váha světa a jejich prokrvení a ošetření způsobuje pocity úlevy a jedinečné harmonie. Vědomé doteky masáže pročišťují energii a navozují stav pohody a regenerace. Masáž vám dodá energii, zbaví vás úzkostných stavů. Masáž se provádí na obličeji, uších, krku, horní části hrudníku a vlasech. Převládat budou pocity harmonie, pohody a celkové posílení mužské životní energie. 

~ 90 min.     1 850,-


BARBER RELAX 

Muži, opatrujte se! 

Přináší pohlazení, ošetření vousů a zklidnění organismu. 

RELAX obličeje,  krku, hrudníku a rukou. Luxusní ošetření vousů a  vlasů. Něžná péče tohoto ošetření posiluje výživu vousů od konečků po kořínky. Jsou používány intenzivní opakující se masážní metody tak, aby pozitivně stimulovaly krevní oběh a lymfatický systém. Takové masážní ošetření napomáhá vašemu tělu při úpravě spánku, navozuje harmonii a klid a snižuje vaše celkové napětí. Masáž se provádí na obličeji, uších, krku, horní části hrudníku, vlasech i vousech. Vaše tělo jedinečně zregeneruje.  

~ 90 min.          1 850,-


DOPORUČUJI:

 • během dne pijte hodně vody, nejlépe teplou vodu s několika kapkami citronu - pomůže detoxikaci, podpoří trávení a metabolismus,
 • dopřejte si lehká jídla, především s jemně vařenou zeleninou,
 • snižte nebo se v ideálním případě zcela vyhněte živočišným bílkovinám a mléčným výrobkům,
 • po ošetření už neplánujte sportovní ani sociální aktivity (nechcete přece potřebné doplněné látky do pokožky hned vypotit případně vyčištěné póry zanést dekorativní kosmetikou),
 • dopřejte si raději kvalitní odpočinek a relaxaci třeba u knihy a dobrého čaje :)

KDY OŠETŘENÍ NEDOPORUČUJI (KONTRAINDIKACE):

 • akutní onemocnění,
 • kožní onemocnění a infekce,
 • pooperační stavy,
 • otevřené rány,
 • popáleniny (i od slunce).
 • neléčený vysoký krevní tlak,
 • ischemická choroba srdeční,
 • otevřené rány, modřiny, popáleniny (i od slunce),
 • horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění,
 • závažnější krvácivé stavy (Hemofilie, leukémie atd.),
 • antikoagulační léčba - léky na ředění krve (Warfarin atd.),
 • bezprostředně po jídle,
 • celkové tělesné vyčerpání nebo sešlost,
 • generalizovaná, akutní nebo nedoléčená nádorová onemocnění,
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních drog, akutní psychózy.