RELAX

zážitková kosmetika & masáže

Relaxy je možné kombinovat a vytvořit si 2 - 3 hodinové hýčkaní formou kosmetického ošetření a masáží. 

Ráda pomohu sestavit tu pravou péči přímo pro vás.

Relax zaměřený na obličej

V mé nabídce najdete výhradně pleťové masáže plné bylinkových vůní a hladivých doteků, díky kterým se zklidníte, uvolníte a zrelaxujete. Nepracuji s elektrickými přístroji, nesvítím na vás hodinu lampou ani nedělám bolestivé čištění pleti "vymačkáváním". Pracuji s celým tělem na základě vědomého doteku a u ošetření používám i muzikoterapii - koshi zvonky a tibetskou mísu. Prostě relax pro tělo, mysl i duši. 


KANSA DETOX & ANTI-AGE   NOVINKA!

Shoďte ze sebe napětí!       

Uvolňuje svaly, detoxikuje, zbavuje otoků a vrásek.

RELAX hlavy, krku, trapézů a obličeje. Toto ošetření bylo sestaveno pro uvolnění svalového napětí svalů hrudníku, ramen, krku a hlavy. Již víme, že tělo a obličej jsou propojeny a pokud jsou svaly přetížené  ve zmíněných oblastech, vede to k vráskám a deformaci kontury obličeje. Pomocí speciálních manuálních masáží a tlakových technik nejprve uvolním zatuhlé svalstvo, i v oblasti obličeje a hlavy (počítejte s vlasy od oleje). V druhé části se budu věnovat lymfatické masáži tzv. Kansa hůlkami. Jedná se starodávný kosmetický nástroj pro přirozený lifting obličeje. Jsou vyrobeny ze dřeva a slitiny mědi a cínu, která je v Ájurvédě považována za léčivý kov s úžasnými vlastnostmi. Kouzelné hůlky revitalizují a vyhlazují pokožku, zjemňují jemné vrásky, zbavují otoků pod očima, zpevňují kontury čelisti a lícních kostí, tonizují obličejové svaly a podporují tvorbu kolagenu. Kansa také vytáhne z pokožky toxiny a nahromaděnou kyselost, které se na pleti projeví zešednutím (šedý efekt samozřejmě z pleti omyjeme). Zažijte rituál krásy, který vás uvolní a odhalí zářivost, kterou si vaše pleť zaslouží.

~ 60 min.      1 250,-


EFFECTIVE ANTI-AGE

Buďte stále mladá! 

Omlazuje a vyživuje pleť, vyhlazuje vrásky. 

RELAX obličeje, krku a dekoltu. Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete :) Dokáže okamžitě a viditelně omladit pleť a rozjasnit obličej. Kombinovaná technika guasha a speciálních ručních masáží uvolňují obličejové svalstvo, prokrvují kůži, a tím napomáhají k obnovení vazivových a elastických struktur. Otoky kolem očí a na tvářích mizí, stejně jako jemné vrásky. Vrchol procedury tvoří luxusní pleťové sérum Bio elixír mládí, který se "zažehluje" do pleti pomocí křišťálových face rollerů. Tato speciální masáž navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Zbaví vás napětí. Prostě odbouráme stres a obnovíme vaši duševní harmonii, spokojenost a psychickou svěžest. 

Při pravidelném užívání procedury je vliv trvalý. Pro dlouhodobý účinek se doporučuje 5 - 10 ošetření 1x týdně. Pak již stačí udržovací masáž alespoň 1x měsíčně.

~ 60 min.   1 250,-


GENTLE PURITY

Probuďte svoji pleť!

Detoxikace, čištění a obnova pleti.

RELAX obličeje a krku. Cílem ošetření je krásná, čistá a projasněná pleť, zbavená toxinů. Po lymfatické masáži obličeje pak lépe regeneruje a je připravena přijímat veškeré benefity domácí péče. Peeling Super-Food maskou odstraní odumřelé buňky, prokrví pokožku a nastartuje obnovu pleti. Pro větší efekt masku zapracuji Kansa hůlkami, které podpoří detoxikaci a zatáhnou případné pupínky a boláčky. Součástí ošetření je i uvolňující masáž hlavy. Hloubkové čistící ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií a typů pleti. 

~ 60 min.          1 250,-


PERFECTLY PRETTY 

Nebojte se být krásná! 

Rozjasňuje a vyhlazuje pleť a působí relaxačně. 

RELAX obličeje, krku, dekoltu a rukou. Luxusní kosmetické ošetření, při kterém dochází k obnově a regeneraci buněk a odvodu nežádoucích toxinů pomocí lymfatické masáže obličeje i dekoltu. Je to relaxační a hladivé ošetření, plné vůní a masážních technik, které zanechávají pleť hydratovanou, vypnutou a rozjasněnou. Můžete se těšit i na peeling obličeje a dekoltu super-food maskou v kombinaci s kansa masáží, také na gua sha masáž balzámem z růže damašské. Nebude chybět ani uvolňující masáž celých rukou arnikovým olejem. Dodá vám vnitřní pocit klidu a životní pohody. Je vhodné pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti. 

~ 90 min.          1 850,-


ZÁŽITKOVÁ PÉČE A LÍČENÍ

Mějte krásu pevně ve svých rukou!

Rituály,  masáže a tipy v péči o pleť a líčení.

Vybereme a vyzkoušíme to pravé pro vaši pleť od 100% bio pečující kosmetiky INLIGHT a ukážu vám, jak na denní líčení s dekorativní kosmetikou BAIMS. Vychutnáte si šálek čaje nebo kávy a dozvíte se vše, co potřebujete vědět o péči o vaši krásu na míru.

Trápí vás akné, pigmentové skvrny, rosacea či jiné problémy? Jak si správně čistit pleť aneb první 2 kroky k dokonalé pletiRanní a večerní rituál péče o pleť s Inlight? Lymfatická nebo gua sha masáž proti otokům a vráskám?

Jak být přirozeně nalíčená během pár minut? Potřebujete poradit s volbou vhodného typu a odstínu produktu make-upu či pudru? Které odstíny k vám sedí nejlépe?  

Dopřejte sobě nebo svým blízkým luxusní a voňavý zážitek s kosmetikou INLIGHT a BAIMS a zahalte se do péče květin a přírodních olejů. 

Ideální dárek pro:

 • dospívající mladé slečny a jejich seznámení se s péčí o sebe,
 • ženy se zralou pletí hledající neinvazivní liftingové a anti-age metody v péči o pleť a vrásky,
 • ženy přecházející na přírodní kosmetiku.

~ 60-90 min.    1 250,-


Relax zaměřený na obličej a celé tělo

LYMFA & BEAUTY 

Krása, detox a formování postavy!

Odstraňuje celulitidu či otoky, vypíná a omlazuje pleť. 

Kosmetický RELAX obličeje, krku a dekoltu v kombinaci s manuální lymfatickou masáží hlavy, rukou, hrudníku, bříška a nohou. Při lymfatické masáži dochází ke zlepšení vzhledu pokožky, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a bříška. Příjemná hladivá masáž odvádí toxiny z těla, regeneruje organismus a celkově zvyšuje imunitu. Lymfatická masáž obličeje společně s hloubkovým čištěním, peelingem super-food maskou a kansa masáží zanechávají pleť omlazenou, prokrvenou a vyživenou. Gua sha masáž obličeje a dekoltu rozzáří vaši pleť a ametyst navodí kýženou harmonii a vnitřní klid. Ošetření zpomaluje proces stárnutí pleti a je  vhodné pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti. 

                 ~ 120 min.         2 500,-


BEAUTY DAY - CARE

Probuďte v sobě novou energii!

Restartuje organismus a hluboce regeneruje.

Jedinečný holistický rituál péče o pleť a tělo, který hýčká a rozmazluje nejen pokožku, ale všechny smysly. Regeneruje pleť, vyživuje a probouzí v pokožce zářivou esenci života. Ametystová guasha rozproudí tok energie v tkáních a křišťálové face rollery zapracují luxusní pleťové sérum Bio elixír mládí do hlubších vrstev pokožky. A tím jedinečně podporují cirkulaci krve a lymfy. Vaše pleť se rozjasní, zmírní se otoky a dostaví se příjemný pocit revitalizace. Léčivá síla krystalů pak přinese očekávaný klid a vnitřní harmonii. Stimulace akupresurních a reflexních bodů společně s uvolňujícími masážemi, pleťovými maskami a zábaly na ruce a nohy harmonizují tělo, mysl i duši. Budu o Vás pečovat doslova od hlavy až k patě, jedná se o celotělovou péči (hlava, obličej, krk, dekolt, šíje, ruce, bříško a nohy). Těšit se můžete i na prosecco, chlebíčky, kávu a něco sladkého na zub ;)

                 ~ 150 min.      3 300,-


Relax zaměřený na tělo

RELAXED BELLY 

Vnímejte pozitivně svůj vnitřní svět! 

Podporuje vnímání sebe sama, sílu okamžiku a pomáhá relaxovat. 

RELAX břicha, obličeje, dekoltu, šíje a ramen, na závěr relaxace s tibetskou mísou. Masáž podporující vitalitu orgánů a uvolnění fyzických i emočních blokád. Jedná se o relaxační a regenerační ošetření břicha - našeho "druhého mozku". Břišní krajina je zodpovědná za naši výživu, trávení, rozmnožování, vylučování, velkou měrou se spolupodílí na dechovém vzorci a našem držení těla. Cílem je posílit vitalitu vnitřních orgánů, uvolnit blokády na fyzické i emoční úrovni a podpořit dech. Prostřednictvím "vědomého doteku" dochází k celkovému uvolnění a pročištění energetických proudů pěti hlavních systému těla: cévní, lymfatický, nervový, šlacho-svalový a meridiánový. Stimulace břicha posiluje vaši esenci života, zklidňuje mysl, podporuje dech a v neposlední řadě obrací pozornost dovnitř nás, k našemu vnitřnímu světu.

~ 60 min.     1 250,-


HEALTHY FOOT 

Nezapomínejte na ošetření chodidel! 

Uvolňuje chodidla a napomáhá celkové relaxaci. 

RELAX nohou od kolenou dolů, růženínová lázeň, peeling himalájskou solí a masáž. Při ošetření prostřednictvím "vědomého dotyku" dochází k celkovému uvolnění a pročištění energetických drah, a to nejen na nohou. Cílem ošetření je zbavení se pocitu těžkých a studených nohou, zmírnění otoků a celkovému zvláčnění namáhané pokožky nohou. Chodidla jsou však také branou k harmonizaci celého organismu. Tělo se po masáži dostane do stavu uvolnění a odpočinku, což umožňuje lépe usnout a vychutnat si hluboký, léčivý spánek. Navíc vám toto ošetření rozproudí krev, k buňkám se dostane více kyslíku a rychleji se tak zbaví zplodin metabolismu.

~ 60 min.     1 250,-


FREE HAND

Dejte svým rukám lehkost!

Omlazení, uvolnění, zlepšení cirkulace.

RELAX pro ruce. Peeling bio kokosem nebo čokoládová maska, zažijete masáž akupresurním prstenem a uvolňující masáž od ramen po konečky prstů. Ošetření zklidňuje mysl prostřednictvím vřelého, láskyplného a "vědomého" doteku na vašich rukách. Uvolňuje z nich napětí, stres a přispívá k harmonické činnosti těla. Zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, a tím i funkci jednotlivých orgánů. Čím lépe v těle cirkuluje krev, tím snáze se nám žije. Je ideální na revitalizaci přetížených šlach po fyzicky náročné nebo stereotypní práci.  

~ 60 min.    1 250,-


MASÁŽ ZAD NEBO NOHOU BAŇKAMI

Shoďte ze sebe stres!

Odstranění únavy, stresu a bolesti.

Baňkováním rozumíme přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, který způsobí jejich přisátí. Tato metoda je velmi stará a používaná k potlačování bolestí pohybového aparátu a léčení vnitřních potíží. Podle čínské medicíny reguluje baňkování tok životní energie čchi a napomáhá vytažení škodlivin z krevního oběhu a jejich odstranění z těla. Pozitivní účinky - pročištění krve, zlepšení krevního nebo lymfatického oběhu, regulace a zlepšení funkce nervového systému a především poměrně rychlé odstranění bolestí po uvolnění zatuhlých svalů.

                 ~ 60-90  min.   1 250 - 2 000,-


Relax pro muže zaměřený na obličej

AUTHENTIC GENTLEMAN 

I mužské tělo má být v harmonii! 

Masáž posilující organismus a zbavující jej stresu. 

RELAX obličeje, krku, hrudníku a rukou. Celkovou regeneraci posiluje masáž ramen a klíčních kostí. Po těchto svalech a úponech se přenáší na tělo celková váha světa a jejich prokrvení a ošetření způsobuje pocity úlevy a jedinečné harmonie. Vědomé doteky masáže pročišťují energii a navozují stav pohody a regenerace. Masáž vám dodá energii, zbaví vás úzkostných stavů. Masáž se provádí na obličeji, uších, krku, horní části hrudníku a vlasech. Převládat budou pocity harmonie, pohody a celkové posílení mužské životní energie. 

~ 90 min.     1 850,-


BARBER RELAX 

Muži, opatrujte se! 

Přináší pohlazení, ošetření vousů a zklidnění organismu. 

RELAX obličeje,  krku, hrudníku a rukou. Luxusní ošetření vousů a  vlasů. Něžná péče tohoto ošetření posiluje výživu vousů od konečků po kořínky. Jsou používány intenzivní opakující se masážní metody tak, aby pozitivně stimulovaly krevní oběh a lymfatický systém. Takové masážní ošetření napomáhá vašemu tělu při úpravě spánku, navozuje harmonii a klid a snižuje vaše celkové napětí. Masáž se provádí na obličeji, uších, krku, horní části hrudníku, vlasech i vousech. Vaše tělo jedinečně zregeneruje.  

~ 90 min.          1 850,-


DOPORUČUJI:

 • během dne pijte hodně vody, nejlépe teplou vodu s několika kapkami citronu - pomůže detoxikaci, podpoří trávení a metabolismus,
 • dopřejte si lehká jídla, především s jemně vařenou zeleninou,
 • snižte nebo se v ideálním případě zcela vyhněte živočišným bílkovinám a mléčným výrobkům,
 • po ošetření už neplánujte sportovní ani sociální aktivity (nechcete přece potřebné doplněné látky do pokožky hned vypotit případně vyčištěné póry zanést dekorativní kosmetikou),
 • dopřejte si raději kvalitní odpočinek a relaxaci třeba u knihy a dobrého čaje :)

KDY OŠETŘENÍ NEDOPORUČUJI (KONTRAINDIKACE):

 • akutní onemocnění,
 • kožní onemocnění a infekce,
 • pooperační stavy,
 • otevřené rány,
 • popáleniny (i od slunce).
 • neléčený vysoký krevní tlak,
 • ischemická choroba srdeční,
 • otevřené rány, modřiny, popáleniny (i od slunce),
 • horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění,
 • závažnější krvácivé stavy (Hemofilie, leukémie atd.),
 • antikoagulační léčba - léky na ředění krve (Warfarin atd.),
 • bezprostředně po jídle,
 • celkové tělesné vyčerpání nebo sešlost,
 • generalizovaná, akutní nebo nedoléčená nádorová onemocnění,
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních drog, akutní psychózy.

Beauty bar

Formování obočí, barvení a depilaci provádím
pouze v kombinaci s procedurami (nelze samostatně).

Formování obočí

Obočí je rámem každé tváře a jeho nesprávný tvar přidává roky, oči jsou malé, blízko u sebe, unavené, tvář působí přísně a tvrdě. Formování obočí je procedura, kterou se obočí upravuje do požadovaného tvaru, obvykle pomocí vytrhávání pinzetou případně zastřihávání nůžkami.  

Barvení obočí a řas

Barvení obočí a řas ocení zejména ti, kteří mají nevýrazné obočí a řasy. Nabarvené řasy vypadají velmi přirozeně a není nutné používat řasenku, která by se mohla obtisknout nebo rozmazat. I u obočí je výsledek opravdu znatelný, obočí totiž utváří výraz celého obličeje. Používám barvy od značky RefectoCil. 

Depilace obličeje

Netrapte se s nechtěnými chloupky. Bezpečná, rychlá a efektivní depilace 100% přírodním královským voskem vyřeší vaše starosti. Zbavte se chloupků v oblasti horního rtu, tváří, brady nebo krku. Vosk se aplikuje v tenké vrstvě bez použití depilačních proužků. Obsahuje bio včelí vosk a bio extrakt z bílé lilie, který má zklidňující a ochranné účinky.

Kompletní péče o obočí a řasy

odlíčení, odmaštění, formování, barvení barvou RefectoCil

400 Kč

Péče o obočí

odlíčení, odmaštění, formování, barvení barvou RefectoCil

300 Kč

Barvení řas nebo obočí

odlíčení, odmaštění, barvení barvou RefectoCil

200 Kč

Formování obočí

odlíčení, odmaštění, formování

200 Kč

Depilace horního rtu nebo brady

100% přírodním královským voskem

100 Kč

Depilace krku nebo tváří

100% přírodním královským voskem

150 Kč

DŮLEŽITÉ:

 • po depilaci nechoďte 48 hodin na slunce ani do solária, mohli byste si spálit pokožku,
 • platí i omezení sauny, bazénu apod., aby nedošlo k zanícení pokožky,
 • po tuto dobu používejte přírodní přípravky,
 • depilace a formování obočí může být v období menstruace bolestivější, zvažte tedy vhodný termín.