Přírodní doplňky stravy

CANNOR

Podpořte své zdraví funkčními doplňky stravy zaměřenými na zdravý a aktivní životní styl. Na talíři máme rádi kvalitní suroviny, chutné a 100% přírodní ingredience bez umělých přísad, sladidel a barviv a s touto zásadou pro vás doplňky stravy vymýšlíme a mícháme. Dbáme na nutričně vyvážené složení, které je plně funkční, vstřebatelné a prospěšné pro zdraví těla, mysli i pleti. 

Detox drink 5v1, který chutná

Taky se k pravidelnému pití zelených potravin nemůžete donutit? Od pravidelné konzumace nás často odrazuje příliš výrazné aroma a nelibá chuť. Není důležité nakoupit, důležité je celé balení poctivě dopít. Teprve tak můžeme pocítit blahodárné účinky superpotravin na celém těle!

Proto jsme se snažili o maximálně neutrální chuť, která nebude vadit ani tomu největšímu odpůrci zelených potravin. Přidali jsme kapku citronu a mátu peprnou, aby se z Detox drinku 5v1 stal příjemný a osvěžující nápoj, kterým můžete bez přemáhání začít den!

399 Kč


Zelené superpotraviny

Dvě čajové lžičky denně. Zamíchat je můžete do vody, přidat plátek citrónu či lístky máty pro podtržení chuti. Nebo ji zamíchat do ranního smoothie či čerstvě vymačkané ovocné šťávy. Jedna čajová lžička denně prospěje tělu na mnoha rovinách: pomůže imunitě, překyselenému organismu, trávení, zatočí s únavou, poskytne tělu vyváženou skladbu živin.

Detox drink 5v1 je měsíční kúra, kterou můžete zahájit i zopakovat kdykoliv během roku. Vhodné pro vegany.

Balení Detox drink 5v1 (150g) vydrží 30 dnů pravidelného užívání.


Kolagen s kyselinou hyaluronovou

Inovovaný kolagen! Kolagen drink s kyselinou hyaluronovou = pevná pokožka, která neochabuje. Od 25. roku života tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové, dvou pilířů pevné a hydratované pokožky, v našem těle každoročně klesá. A s nimi i rysy naší tváře.

Nový inovovaný kolagen je ještě o něco účinnější. Na jeho chuti ani ceně se nic nemění, vaše pleť ale rozdíl jistě zaznamená. Stávající složení jsme inovovali a obohatili o nízkomolekulární kolagen, který je lépe vstřebatelný než běžné kolagenní peptidy a snáze se tak dostane do pokožky. Stejný efekt udělá už 1/4 původní doporučené denní dávky.

Balení obsahuje 30 sáčků. Obsah sáčku: Kolagen 3000 mg Kyselina Hyaluronová 50 mg Acerola (Vitamín C) 70 mg Přírodní citronové aroma.

695 Kč, 1 950 Kč - 3 balení

Působení kolagenu CANNOR na naše tělo

 • Redukuje hloubku již vzniklých vrásek.
 • Zvyšuje pružnost pokožky kolem očí a rtů.
 • Působí na sjednocení tonusu a tónu pleti.
 • Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže a předcházet tak vzniku strií a zmírňovat projevy celulitidy.
 • Zlepšuje kvalitu nehtů.
 • Působí preventivně proti padání a lámavosti vlasů
 • Přispívá ke zlepšení fyzické kondice.
 • Vhodný k rekonvalescenci po úrazu.
 • Napomáhá zmírnění bolestí kloubů.
 • Pozitivně působí na budování svalové hmoty.

Acerola osvěží, zažene žízeň a posílí zdraví

Už jedna sklenka denně udělá rozdíl. Osvěží, zažene žízeň a dodá živiny celému tělu. Poslouží jako nakopávač imunity a harmonizuje naše zažívání.

Acerola vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a je přirozeným zdrojem pro tělo důležitých minerálů (železo, vápník, hořčík, zinek, draslík a fosfor). Jeden drink obsahuje 217 mg vitamínu C, jednoho z nejdůležitějších vitamínů, který výrazně přispívá k normální funkci imunitního systému.

295 Kč

Působení acerola nápoje na naše tělo

 • Pomáhá snižovat únavu a předcházet vyčerpání organismu.
 • Napomáhá snížit zánět v těle a předcházet tak řadě civilizačních chorob.
 • Je bohatý na prebiotické kultury, díky čemuž harmonizuje zažívání a snižuje glykemický index v krvi.
 • Napomáhá produkci kolagenu a L-karnitinu v těle, , čímž oddaluje známky stárnutí.
 • Obsažený vitamín C podporuje vstřebávání železa, což ocení (nejen) jedinci s chudokrevností.
 • Acerola mimo jiné obsahuje řadu vitaminů skupiny B, které jsou nezbytné pro správnou funkci metabolismu a nervového systému.
 • Může podpořit hojení ran.

Kdy zvýšit denní dávku vitaminu C?

Při nachlazení, infekcích a při dlouhodobém stresu. Doplňovat vitamín C se rovněž doporučuje kuřákům, aktivním sportovcům, preventivně k posílení imunity i při onemocnění. Zvýšit denní dávku vitamínu C by měli i lidé s nedostatkem železa v krvi. Jedna čajová lžička směsi obsahuje 217 mg vitamínu C, což je 271 % doporučené denní dávky.