Hydroláty

Florihana

Hydratace vaší pleti v té nejpřirozenější podobě. Čisté hydroláty značky Florihana jsou v BIO kvalitě, bez konzervantů, bez alkoholu a mají pro pleť prospěšné, mírně kyselé pH. Získávají se destilací ekologicky pěstovaných nebo divoce rostoucích rostlin. Díky speciálnímu destilačnímu procesu a vysokému extrakčnímu poměru obsahují hydroláty značky Florihana významný podíl aromatických molekul, zachovávají jedinečné vlastnosti rostliny a delikátní vůni. 

Hydrolát růže damašská BIO 200 ml

Čerstvý hydrolát z růže damašské (Rosa damascena) je 100% čistý bez konzervantů a certifikovaný BIO. Získává se destilací květů. Hydrolát je klasifikován jako přírodní aroma.

Růže damašská též růže damascénská je hybridní druh rodu růže původem ze Středního východu. Jedna z nejstarších růží se dnes pěstuje především pro svou jedinečnou vůni, která je ceněná v parfémářství.  Učí nás milovat sami sebe, otevírá srdeční čakru pomáhá při komunikaci a důvěře.

Hydrolát z růže damašské tonizuje, osvěžuje, zklidňuje a zjemňuje pleť. Je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro citlivou, suchou, zralou a dětskou. Blahodárně působí na pleť se sklonem k zarudnutí a zánětům. 

340 Kč  

Hydrolát levandule divoká BIO  200 ml

Čerstvý hydrolát z divoce rostoucí levandule (Lavandula angustifolia) je 100% čistý bez konzervantů a certifikovaný BIO. Získává se destilací kvetoucí natě. Hydrolát je klasifikován jako přírodní aroma.

Symbol klidu a čistoty. Levandule úzkolistá původem ze západního Středomoří byla tradičně používána od starověku Římany v lidovém léčitelství stejně jako v termálních lázních. Botanický název je odvozen z latinského slova "lavare", což znamená umývat se. Přivolává spánek, napomáhá ke zklidnění po psychickém vypětí.

Divoce rostoucí levandule se sklízí každý rok ručně vysoko v horách v Provence ve výšce 1450 m.n.m.. Hydrolát z levadule vysokohorské čistí a tonizuje všechny typy pleti včetně dětské. Ideální je zejména pro normální, smíšenou, citlivou a zralou pleť. Osvěžuje, regeneruje a zklidňuje pokožku po opalování nebo holení. Své uplatnění nachází v produktech určených pro péči o vlasy. Podporuje příjemný pocit klidu a relaxace před usnutím.

260 Kč  

Hydrolát neroli - pomerančový květ BIO 200 ml

Čerstvý hydrolát z neroli (Citrus aurantinum) je 100% čistý bez konzervantů a certifikovaný BIO (USDA, JAS, Ecocert). Získává se destilací květů. Hydrolát je klasifikován jako přírodní aroma.

Pomerančovník hořký známý také jako sevillský pomeranč je stálezelený subtropický strom, jehož bílé květy vynikají omamnou vůní. V 17. století zpopularizovala vůni Anne-Marie de la Trémoille, princezna z Neroly, kdy ji používala k parfémování rukavic, oblečení a do koupele. Snižuje nervové napětí, úzkost, zármutek, nespavost. Zlepšuje koncentraci, harmonizuje, uzemňuje emoce. Dodává sílu, klid, přináší naději a radost.

Hydrolát z neroli z květů hořkého pomerančovníku regeneruje všechny typy pleti včetně dětské. Své uplatnění nachází jako ingredience pleťového tonika pro normální, smíšenou, citlivou, suchou a zralou pokožku. Používá se jako přísada kosmetiky, která zklidňuje podrážděnou pokožku. Příznivě působí při stresu a zmírňuje nervové napětí.

295 Kč 

Hydroláty lze aplikovat přímo na pokožku bez nutnosti dalšího ředění. Díky svému harmonickému působení a složení jsou vhodné pro kojence, těhotné ženy a seniory. Paleta jejich použití je nesmírně rozmanitá od kosmetiky přes inhalace až po využití jako přírodní aroma. 


Lahvička s rozprašovačem (30ml)

Nejjemnější mlha, praktická velikost, skvělý design a kvalitní silné sklo to jsou přednosti lahvičky s logem Aroma ateliéru.

120 Kč

Chyby v textu vyhrazeny. Ceny jsou jednotné s distributorem.