Pánbach

PÁNBACH jsou mimořádně účinní čistící a odmašťovací prostředky z dílny malé rodinné firmy sídlící na Slovensku. Každý výrobek PÁNBACH je v přírodě 100% biologicky odbouratelný do 30 dnů - odpad po úklidu se tak zcela rozloží a nezatěžuje životní prostředí.

100% přírodní univerzální čistič (v plastu) 500 ml

Perfektně čistá a voňavá domácnost bez kapky chemie.  Funguje bez pěny, účinný je také ve studené vodě a díky vysoké koncentraci aktivních látek ho stačí velmi malé množství. Poradí si se šmouhami na skle, prachem, starou zašlou špínou, mastnotou, vodním kamenem a usazeninami - dokáže vyčistit dokonce disky od auta. Skvělý je také na odolné skvrny na oblečení. 

Geránium, skořice, tangerinka - 279 Kč

100% přírodní prostředek na mytí nádobí, ovoce & zeleniny (v plastu) 500 ml

Úžasně čisté nádobí & ovoce i zelenina bez kapky chemie. Gel na mytí nádobí si poradí se silně znečištěným nádobím, které provoní očistnou vůní tangerinky či geránia. Skvěle poslouží také k omývání ovoce a zeleniny. Má tak šetrné složení, že ho můžete používat i bez ochranných rukavic.

Geránium, tangerinka - 299 Kč

100% přírodní antibakteriální gel na WC a koupelnu (v plastu) 500 ml

Dokonale čistá a voňavá toaleta bez jediné kapky chemie.  Antibakteriální WC gel si poradí i se silně znečištěnou toaletou, zároveň ji dokonale vydezinfikuje a provoní svěží vůní tangerinky nebo skořice.


Skořice, tangerinka - 299 Kč

Zní to všechno až příliš dobře a vy si kladete otázku, zda je něco takového vůbec možné? Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že je. Za vším stojí unikátní patentovaná technologie, jejímž základem je takzvaný "spirit" - nebo-li směs molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, která na sebe váže nečistoty. Směs 100% přírodních složek díky tomu obsahuje až 25 % aktivních intenzivně čisticích látek, a ty si poradí i se silným, dlouhodobým znečištěním, bakteriemi a viry. Maximální účinnost výrobků PÁNBACH vědecky prokázal a doložil Ústav molekulární biologie Slovenské akademie věd. Jedinečný patentovaný princip čištění je výjimečný i tím, že funguje zcela bez pěny, účinný je také ve studené vodě a díky vysoké koncentraci aktivních látek ho stačí velmi malé množství. Jen pro srovnání - u produktů PÁNBACH potřebujete k úklidu či mytí nádobí zhruba poloviční dávku než u většiny konkurenčních výrobků. Skvělý poměr mezi cenou a výkonem je tak pomyslnou tečkou za mnoha dalšími benefity revolučního ekologického úklidu. 

 100% přírodní čisticí prostředek na podlahy (v plastu) 500 ml

Antibakteriální prostředek vyčistí a pokryje neviditelnou ochrannou vrstvou všechny typy podlah a keramických dlažeb a provoní domácnost očistnou vůní tangerinky.

Tangerinka - 299 Kč

100% přírodní gel do myčky nádobí (v plastu) 500 ml

Gel do myčky si i při nižších teplotách poradí se silně znečištěným nádobím, vyčistí vnitřek myčky, zároveň ho dokonale vydezinfikuje a provoní očistnou vůní levandule či tangerinky.

Levandule, tangerinka - 299 Kč

100% přírodní tekutý prací prostředek (v plastu) 500 ml

Poradí si i se silně znečištěným prádlem, které provoní očistnou vůní levandule či exotickou tangerinkou. Skvěle poslouží také k ručnímu praní.

Levandule, tangerinka - 299 Kč

Sada Pánbach 100% přírodní prostředky na úklid koupelny (v plastu)

V této sadě najdete:

 • tekutý prací prostředek  (varinata T: Tangerinka, varianta MV: Levandule, varianta SL: Skořice) 
 • antibakteriální čisticí prostředek na WC a koupelny (T: Tangerinka, MV: Tangerinka, SL: Skořice) 
 • univerzální čistič (T: Tangerinka, MV Levandule, SL: Levandule).

Ideálního výsledku dosáhnete, pokud na úklid použijete specializované utěrky Ivekol z mikrovlákna - utěrku Lila, která až osminásobně převyšuje běžné produkty a víceúčelovou utěrku Viola se skvělým drhnoucím efektem.

Mix vůní, skořice & levandule, tangerinka - 875 Kč

Sada Pánbach 100% přírodní prostředky na úklid kuchyně (v plastu)

V této sadě najdete: 

 • prostředek na mytí nádobí a ovoce (Tangerinka, varianta GT: Geránium)
 • prostředek na podlahy (obě varianty Tangerinka) 
 • univerzální čistič (Tangerinka, varianta GT: Geránium). 

K naprosté dokonalosti, rychlejšímu a snazšímu úklidu s PÁNBACH vám dopomohou funkční utěrky z mikrovlákna, vyrobené z recyklovaného plastu a vybrané právě pro kuchyňské povrchy a typické nečistoty spojené s vařením, pečením i mytím nádobí. Specifický povrch zelené utěrky Pamela si poradí s usazenou mastnou nečistou třeba v horkovzdušné troubě, světlá Růžena je díky extrémní savosti skvělá na utírání nádobí či kuchyňské linky.

Geránium & tangerinka, tangerinka - 875 Kč

Sada Pánbach 100% přírodní prostředky na velký úklid (v plastu)

V této sadě nejdete:

 • přírodní univerzální čistič - 2ks odlišné vůně (varianta TG: Tangerinka + Geránium/ varianta MV: Geránium + Skořice)
 • přírodní tekutý prací prostředek (TG: Tangerinka, MV: Levandule)
 • přírodní antibakteriální gel na WC a koupelnu (TG: Tangerinka, MV: Skořice)
 • přírodní prostředek na mytí nádobí, ovoce & zeleniny (TG: Tangerinka, MV: Geránium)
 • přírodní čisticí prostředek na podlahy (TG i MV: Tangerinka)
 • a k nim vybranou čtveřici utěrek Ivekol z mikrovlákna na koupelnu, drhnutí, podlahu a nádobí.  

Mix vůní, tangerinka & geránium -  

1 750 Kč

100% přírodní univerzální čistič (ve skle) - 50 ml

Praktické balení se vejde i do malé kabelky - k čištění mobilního telefonu, ovoce na svačinu, skvrny od jídla na oblečení, ideální doprovod na cesty nebo výbava vašeho vozu - šmouhy na skle, zaprášená palubní deska, špinavé ruce třeba od zavírání kufru nebo svačinky na cestě.

Geránuim, skořice, tangerinka - 79 Kč


Čím si vás PÁNBACH získá? V první řadě vysokou účinností s naprosto minimální ekologickou stopou a také nevšedním názvem odkazujícím na německého hudebního skladatele Johanna Sebastiana Bacha. Na Slovensku měli zkrátka za to, že úklid může být místo otravné řehole libozvučnou symfonií plnou osvěžujících a povzbuzujících tónů a vůní, které zútulní celou domácnost. K dalším mimořádným plusům patří maximálně udržitelná výroba, během níž vzniká jediný odpad v podobě vody. Ta se však navrací neznečištěná zpět do ekosystému, k žádným zbytečným škodám tak nedochází. Všechny výrobky PÁNBACH jsou netěkavé, proto zbytečně nedráždí sliznice na rozdíl od mnoha agresivních čističů na bázi chlóru a jiných sloučenin. Co nás kromě vysoké efektivity těší nejvíce? Produkty jsou do jednoho biologicky odbouratelné, což znamená, že se v průběhu jednoho měsíce v přírodě rozloží, aniž by po sobě zanechaly jakékoliv zbytky. Díky tomu můžete použitou vodu po mytí podlah či nádobí bez obav využít například na zalévání zahrady či pokojových rostlin. Výrobky jsou tak bezpečné, že jejich používání nevyžaduje žádné speciální ochranné prostředky.


Chyby v textu vyhrazeny. Ceny jsou určovány dle distributora.